Interesuje Cię sprawdzenie VIN w Toyota? Dobrze trafiłeś. Toyota jest w naszym kraju jednym z chętniej kupowanych aut. Modele takie jak Toyota Auris, Yaris, Avensis, Corolla czy Rav4 to stali bywalcy polskich szos. Niestety nie wszystkie przebywają w naszym kraju legalnie. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie VIN w Toyota. Dzięki rozkodowaniu VIN można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, takich jak zakup auta kradzionego lub powypadkowego. Nie wiesz gdzie jest VIN? W Corolli można go znaleźć na przegrodzie czołowej z lewej lub prawej strony. W modelu Avensis Vehicle Identification Number umiejscowiony został na podłodze pod fotelem pasażera. Jak można zauważyć VIN może znajdować się w różnym miejscu. Nie masz zielonego pojęcia, gdzie znajdziesz go w swoim wozie? Możesz to bezpłatnie sprawdzić w naszej bazie lub zerknąć do tego tekstu.

Sprawdzenie VIN w Toyota – wypełnij formularz

Toyota – historia marki

Samochód produkowany co 27 sekund? Takie rzeczy możliwe są jedynie w przypadku Toyoty. W 2003 roku flagowy model koncernu, Toyota Corolla produkowany był co 27 sekund. Jest to zdecydowanie najlepiej sprzedający się model samochodu na świecie. W całej historii swoich nabywców znalazło 40 milionów takich aut na całym świecie. W firmie istnieje niespotykana nigdzie indziej zasada, która mówi o tym, iż każdy pracownik jest równy. Jak ten frazes ma się do rzeczywistości? Otóż nawet pracownik najniższego szczebla ma możliwość zatrzymania całej produkcji, jeśli tylko zauważy jakikolwiek błąd. Co ciekawe takiej decyzji nie może sprzeciwić się żaden menadżer.

Być może to właśnie te procesy powodują, że Toyota jest synonimem nowoczesności i innowacji na rynku motoryzacyjnym. Wśród przykładów może przywołać chociażby samochód taki jak Toyota Prius. Badania z 2014 roku dowiodły, że 75% hybryd, które poruszają się po amerykańskich drogach, to właśnie wspomniany model japońskiej firmy. A może sprawa ma podwaliny w gigantycznej ilości pieniędzy wydawanych na rozwój technologii? Według różnych źródeł Toyota wydaje rocznie na badania imponującą sumę 10 miliardów dolarów.